Cs-ProMo
Добре дошли в Cs-ProMo
BG-Servers All Games
регестрирай се за да имаш пълен достъп до Сайта !
www.cs-promo.nice-forums.com
Counter-Strike BG Fen Club
Game-info Forum
Приятни Мигове!!!
Cs-ProMo
Добре дошли в Cs-ProMo
BG-Servers All Games
регестрирай се за да имаш пълен достъп до Сайта !
www.cs-promo.nice-forums.com
Counter-Strike BG Fen Club
Game-info Forum
Приятни Мигове!!!
Cs-ProMo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форумът ни е в обновление
 
Cs-PromoИндексГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
.:Cs-ProMo :. BG сървъри. Регистрирай се <-- .......clans/tournament/video/pathc/maps/mod/plug/cheats/games info and more
Гласувай за нашия Форум
strike - Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:. - Page 2 Bgtop
Последвайте ни в:
strike - Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:. - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQVQZHZrFSamrWuTPha_FiaJOr7y5d0WWS2obEvOyasvYvGIPt8Zg
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Меню
Similar topics
Poll
От Къде разбрахте за нас?
От Сървърите
strike - Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:. - Page 2 Cspromoforum24%strike - Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:. - Page 2 I_vote_rcap
 24% [ 44 ]
От Google
strike - Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:. - Page 2 Cspromoforum31%strike - Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:. - Page 2 I_vote_rcap
 31% [ 58 ]
От Приятел
strike - Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:. - Page 2 Cspromoforum24%strike - Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:. - Page 2 I_vote_rcap
 24% [ 44 ]
От Steam
strike - Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:. - Page 2 Cspromoforum6%strike - Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:. - Page 2 I_vote_rcap
 6% [ 12 ]
От Реклама
strike - Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:. - Page 2 Cspromoforum11%strike - Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:. - Page 2 I_vote_rcap
 11% [ 21 ]
От Skype
strike - Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:. - Page 2 Cspromoforum3%strike - Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:. - Page 2 I_vote_rcap
 3% [ 6 ]
Общо гласове : 185
Вашата Реклама
.
strike - Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:. - Page 2 Adv
.
.
strike - Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:. - Page 2 5278648Y
.
Top Info Site
Top posting users this month
No user
TeamSpeak 3 BULGARIA
Под Прицел
Keywords
Днес 24/7 Online
free counters
Create By JeDays
strike - Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:. - Page 2 Badbots
strike - Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:. - Page 2 Amxxsmall strike - Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:. - Page 2 Hl2f_88x31

Share | 
 

 Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:.

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
one_boy91
New User
New User


Pisces Брой мнения : 2
Точки : 5317
Reputation : 0
Join date : 09.10.2009
Age : 33
Местожителство : shumen

strike - Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: iskam da stana admin   strike - Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:. - Page 2 EmptyСъб 10 Окт 2009, 00:54

iskam da stana admin
nick: drakula
skype: one_boy91
na 18 godini sim
Върнете се в началото Go down
Just Smile Now *
Top 15
Top 15
Just Smile Now *

Cancer Брой мнения : 102
Точки : 5428
Reputation : 0
Join date : 03.10.2009
Age : 28
Местожителство : Шумен
Humor : BK Shumen 4 eveR in my HEART!

strike - Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:.   strike - Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:. - Page 2 EmptyСъб 03 Окт 2009, 23:47

Nick : Just Smile Now *
skype : pockata_sh

имам опит в тази област бил съм админ в 3 сървъра преди и в момента съм админ на 1...., г/д разбирам кой е хакер и кой не, а ако не съм сигурен търся съвет от 1 фр :)


само нямам 15 години....
на 14 съм, но мисля, че това няма нищо общо с ЦС-а......

и веднага ще се намери някой да каже.....ама той е бил банван в сървъра преди....
да така е ! баннаха ме! и то защото наистина бях с хак - уол хак.... и си го признавам...няма смисъл да крия това .... мисля, че си извадих поука от това ии не мисля да ползвам хакове отново ... в този сървър поне :Д

уж съм редовен в сървъра.... ии само да попитам защо ми беше махнат бана ( nick Just Smile Now (: ) не че това ми пречи да си играя там -- на бтк съм и си сменям ипто за 10 сек и пак си влизам :) но все пак съм любопитен :)
Върнете се в началото Go down
ToHu
New User
New User
ToHu

Pisces Брой мнения : 1
Точки : 5321
Reputation : 0
Join date : 03.10.2009
Age : 33
Местожителство : Pyce

strike - Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:.   strike - Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:. - Page 2 EmptyСъб 03 Окт 2009, 19:19

Nick:ToHu
skype:tonito_91

(несъм бил до сега "админ")
dw2
Върнете се в началото Go down
delete
Top poster
Top poster
delete

Брой мнения : 83
Точки : 5529
Reputation : 0
Join date : 14.06.2009

strike - Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:.   strike - Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:. - Page 2 EmptyСъб 03 Окт 2009, 00:45

Do0wnN написа:
Znachi ima jelanie da sam admin vuv vashite serveri na 17 sum i imam opit bil sam admin i drug put v deathrun hns i taka -- sajalqvam za latinicata ama neshto kirilizatora ne e v red :)
c2 c2 c2 lol!
Върнете се в началото Go down
delete
Top poster
Top poster
delete

Брой мнения : 83
Точки : 5529
Reputation : 0
Join date : 14.06.2009

strike - Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:.   strike - Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:. - Page 2 EmptyСъб 03 Окт 2009, 00:43

c2 c2 c2
Върнете се в началото Go down
SpiKe
V.I.P
V.I.P
SpiKe

Cancer Брой мнения : 139
Точки : 5593
Reputation : 0
Join date : 14.06.2009
Age : 33
Местожителство : Dobrich

strike - Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:.   strike - Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:. - Page 2 EmptyПет 02 Окт 2009, 18:41

[quote="Smyff4y"]Ами играя от 1 седмица в сервера мн0г0 е д0бар..!

nicK: Smyff4y
;]
skype:wladitu
Не играя с хак!
Не се вазползвам ник0га когато сам админ!
Не обиждам ! strike - Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:. - Page 2 395295[/quote


Хора които играят с хакове въобще да не си правят труда да пишат ;]Тоест ТИ!
Върнете се в началото Go down
Smyff4y
New User
New User
Smyff4y

Брой мнения : 1
Точки : 5322
Reputation : 0
Join date : 02.10.2009

strike - Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:.   strike - Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:. - Page 2 EmptyПет 02 Окт 2009, 11:35

Ами играя от 1 седмица в сервера мн0г0 е д0бар..!

nicK: Smyff4y
;]
skype:wladitu
Не играя с хак!
Не се вазползвам ник0га когато сам админ!
Не обиждам ! strike - Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:. - Page 2 395295
Върнете се в началото Go down
SkyWalker
Администратор
Администратор
SkyWalker

Sagittarius Брой мнения : 587
Точки : 6585
Reputation : 52
Join date : 02.06.2009
Age : 38
Местожителство : Kosmos City
Humor : Hp |Team Нека силата бъде със вас!!

strike - Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:.   strike - Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:. - Page 2 EmptyСря 30 Сеп 2009, 01:19

bowman написа:
Emi az igraq w tozi sarvar ot 2-3 dena i mislq 4e sarvara e dobar za cakane w nego..
pisha se BowmAn-
skype: sahata3

saita mi go kaza 1 admin i reshih sled kato pro4etoh prawilata na foruma i prawilata za admin mislq da pusna 1 molba ... admin sami w dr sarvari i imam opit :)

Незнам как си чел правилата ама Живеем в БГ.
Пиши на КИРИЛИЦА
Върнете се в началото Go down
http://cs-promo.info
bowman
New User
New User


Брой мнения : 1
Точки : 5327
Reputation : 0
Join date : 27.09.2009

strike - Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:.   strike - Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:. - Page 2 EmptyНед 27 Сеп 2009, 19:33

Emi az igraq w tozi sarvar ot 2-3 dena i mislq 4e sarvara e dobar za cakane w nego..
pisha se BowmAn-
skype: sahata3

saita mi go kaza 1 admin i reshih sled kato pro4etoh prawilata na foruma i prawilata za admin mislq da pusna 1 molba ... admin sami w dr sarvari i imam opit :)
Върнете се в началото Go down
gb_sladura
New User
New User


Брой мнения : 1
Точки : 5328
Reputation : 0
Join date : 26.09.2009

strike - Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:.   strike - Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:. - Page 2 EmptyСъб 26 Сеп 2009, 16:36

nick - gB sLaDyPa
Skype - trifonov06
Бил съм хостър на cs много време знам много команди и различавам хакер от добар играч ,играя по 2-3 часа на ден
Върнете се в началото Go down
sickbraiN
New User
New User


Брой мнения : 1
Точки : 5338
Reputation : 0
Join date : 16.09.2009

strike - Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:.   strike - Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:. - Page 2 EmptyВто 22 Сеп 2009, 13:06

Ник : sickbraiN
скайп : sickbrain-.-
Прочетох правилата
Върнете се в началото Go down
SkyWalker
Администратор
Администратор
SkyWalker

Sagittarius Брой мнения : 587
Точки : 6585
Reputation : 52
Join date : 02.06.2009
Age : 38
Местожителство : Kosmos City
Humor : Hp |Team Нека силата бъде със вас!!

strike - Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:.   strike - Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:. - Page 2 EmptyНед 20 Сеп 2009, 01:55

Do0wnN написа:
Znachi ima jelanie da sam admin vuv vashite serveri na 17 sum i imam opit bil sam admin i drug put v deathrun hns i taka -- sajalqvam za latinicata ama neshto kirilizatora ne e v red :)

КИРИЛИЦА!!!
Прочетете Правилата на Форума преди да пишете!!!!!
Върнете се в началото Go down
http://cs-promo.info
Do0wnN
New User
New User


Брой мнения : 2
Точки : 5337
Reputation : 0
Join date : 18.09.2009

strike - Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:.   strike - Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:. - Page 2 EmptyПет 18 Сеп 2009, 00:53

Znachi ima jelanie da sam admin vuv vashite serveri na 17 sum i imam opit bil sam admin i drug put v deathrun hns i taka -- sajalqvam za latinicata ama neshto kirilizatora ne e v red :)
Върнете се в началото Go down
Do0wnN
New User
New User


Брой мнения : 2
Точки : 5337
Reputation : 0
Join date : 18.09.2009

strike - Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:.   strike - Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:. - Page 2 EmptyПет 18 Сеп 2009, 00:51

skype hakepa_27 zabravih :(
Върнете се в началото Go down
сладурчо
Rampage
Rampage


Брой мнения : 5
Точки : 5360
Reputation : 0
Join date : 03.09.2009
Местожителство : Силистра
Humor : незнам D:

strike - Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG   strike - Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:. - Page 2 EmptyЧет 17 Сеп 2009, 13:32

nick-Spektator
skype-muti22222
Върнете се в началото Go down
SpiKe
V.I.P
V.I.P
SpiKe

Cancer Брой мнения : 139
Точки : 5593
Reputation : 0
Join date : 14.06.2009
Age : 33
Местожителство : Dobrich

strike - Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:.   strike - Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:. - Page 2 EmptyЧет 17 Сеп 2009, 01:23

Не е тук мястото но ми кажи кои са тези админи на които приятелите им са с хакове и не ги банват
Върнете се в началото Go down
DANGER-MAN
Администратор
Администратор
DANGER-MAN

Aquarius Брой мнения : 201
Точки : 5749
Reputation : 1
Join date : 28.06.2009
Age : 34
Местожителство : MaРc
Humor : DANGER-MAN

strike - Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:.   strike - Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:. - Page 2 EmptyЧет 17 Сеп 2009, 00:33

Nick: Nesii*
Skype: ines4ety

В сървара играя от скоро,но влизам поне по 2 пъти на ден,понякога влизат някакви дечурлига на по 10 години,хвърлят флашки пред отбора,дори когато се оплаках даже 3 - пъти на админа,той не направи нищо!Постоянно има хакове в сървара,повечето приятели с админите и админите не правят нищо по въпроса,само се заяждат и те заплашват с бан,но разбира се не всички.Точно за това искам да стана админ,прочетох правилата на сървара и на админите и съм напълно съгласна.Винаги съм била много отговорна и сериозна,никога не псувам ако не ме предизвикат,не съм от най-добрите играчи,защото все пак съм момиче Like a Star @ heaven никога не обвинявам играч,че е хак ако не съм напълно сигурна,ако се съмнявам питам друг админ за по-сигурно ! Това е от мен и се надявам да ме одобрите I love you


Аз пък не съм сигурен
Винаги има админи !!!
за флашките..Може играча не могъл да прицени точно

И аз съм флашвал по някога без да искам
ама това нее нарочно
Ся за 1 флаш да баннем Сървера c c c c
Върнете се в началото Go down
Nesii
Cs-Promo Админ
Cs-Promo Админ
Nesii

Pisces Брой мнения : 71
Точки : 5412
Reputation : 0
Join date : 16.09.2009
Age : 30
Местожителство : София
Humor : PRO

strike - Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:.   strike - Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:. - Page 2 EmptyСря 16 Сеп 2009, 18:11

Nick: Nesii*
Skype: ines4ety

В сървара играя от скоро,но влизам поне по 2 пъти на ден,понякога влизат някакви дечурлига на по 10 години,хвърлят флашки пред отбора,дори когато се оплаках даже 3 - пъти на админа,той не направи нищо!Постоянно има хакове в сървара,повечето приятели с админите и админите не правят нищо по въпроса,само се заяждат и те заплашват с бан,но разбира се не всички.Точно за това искам да стана админ,прочетох правилата на сървара и на админите и съм напълно съгласна.Винаги съм била много отговорна и сериозна,никога не псувам ако не ме предизвикат,не съм от най-добрите играчи,защото все пак съм момиче Like a Star @ heaven никога не обвинявам играч,че е хак ако не съм напълно сигурна,ако се съмнявам питам друг админ за по-сигурно ! Това е от мен и се надявам да ме одобрите I love you
Върнете се в началото Go down
slimares
Гост



strike - Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: zdr   strike - Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:. - Page 2 EmptyСря 16 Сеп 2009, 17:44

играя редовно в сървъра и ми писна, като съм там и няма админ да влизат некви лапета с хак и се праат на много добри. На 22г съм
никове много съм използвал:
Ku4e po Nevolq
m16 | dogg squad*
и други свързани с кучета bounce bounce bounce
скайпа ми е:
slim4e87
С радост бих станал админ да поразчиствам сервера от разни комплексарчета. Имам възможност всеки ден да съм пред компа ...
Върнете се в началото Go down
fred perry
New User
New User


Брой мнения : 1
Точки : 5340
Reputation : 0
Join date : 14.09.2009

strike - Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: кандидатствам за админ   strike - Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:. - Page 2 EmptyПон 14 Сеп 2009, 22:22

nick:fReD PeRry
skype:gas-haker
Върнете се в началото Go down
DANGER-MAN
Администратор
Администратор
DANGER-MAN

Aquarius Брой мнения : 201
Точки : 5749
Reputation : 1
Join date : 28.06.2009
Age : 34
Местожителство : MaРc
Humor : DANGER-MAN

strike - Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:.   strike - Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:. - Page 2 EmptyПон 14 Сеп 2009, 21:29

aweeee glavniq admin ako moje6 da mi prati6 AMX-a na servera si dust2 only PLS skype: m-i-6_9

Пиши на КИРИЛИЦА!!!!
Върнете се в началото Go down
mish2009
New User
New User


Брой мнения : 1
Точки : 5347
Reputation : 0
Join date : 13.09.2009

strike - Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:.   strike - Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:. - Page 2 EmptyПон 14 Сеп 2009, 21:02

aweeee glavniq admin ako moje6 da mi prati6 AMX-a na servera si dust2 only PLS skype: m-i-6_9
Върнете се в началото Go down
0ops!?
New User
New User


Брой мнения : 2
Точки : 5414
Reputation : 0
Join date : 02.07.2009

strike - Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:.   strike - Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:. - Page 2 EmptyПон 07 Сеп 2009, 13:39

nick name: 0ops!?
skype: lixuch1k Razz :)
Върнете се в началото Go down
IbiZa
Mega Kill
Mega Kill
IbiZa

Virgo Брой мнения : 25
Точки : 5380
Reputation : 0
Join date : 04.09.2009
Age : 31
Местожителство : Sofia

strike - Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: :)   strike - Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:. - Page 2 EmptyСъб 05 Сеп 2009, 22:21

nick - IbiZa
lol!
skype - mir4ooooo1
Върнете се в началото Go down
http://sofianci.com
bez-da-iskam
Rampage
Rampage
bez-da-iskam

Aries Брой мнения : 6
Точки : 5411
Reputation : 0
Join date : 09.07.2009
Age : 34
Местожителство : Varna

strike - Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:.   strike - Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:. - Page 2 EmptyПет 04 Сеп 2009, 16:13

nick: bez-da-iskam
skype: ct0qh4o0o dw2
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




strike - Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:.   strike - Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:. - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 

Набиране на Администратори в Cs-ProMo.:Only Dust 2 BG:.

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 

 Similar topics

-
» Набиране на Администратори в Cs-ProMo [ZombieArenaBG]
» Cs-1.6 Promo Edition v36 47/48
» Схема за игра ProMo Cup 5vs5 CSS
Страница 2 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Cs-ProMo :: Общи :: Архив-